Afiša    |    LKS    |    Nariai    |    Padaliniai    |    Festivaliai    |    Paslaugos    |    Konkursai    |    Veikla    |    DAR   
« 2017 Rugpjūtis »
PirAntTreKetPenŠešSek
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 






RĖMĖJAI:

LIETUVOS RESPUBLIKOS
KULTŪROS MINISTERIJA








PARTNERIS:


2017-05-08
Paskelbta festivalio „Druskomanija“ programa
Gegužės 13 d. prasideda Tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija“. Jo programoje trylika renginių (akademinių, klubinių koncertų, susitikimų), kurie vyks Vilniuje, Druskininkuose ir Liškiavoje.


VILNIUS

_Gegužės 13 d. (šeštadienis) | 19:00 | VDA Šachmatinė salė (Malūnų g. 5)
Kūrinių pučiamųjų ansambliui premjeros
Atlikėjai: Vytautas Oškinis (fleita), Kristupas Gikas (fleita), Artūras Kažimėkas (bosinis klarnetas), Arminas Bižys (baritoninis saksofonas), Danielius Pancerovas (baritoninis saksofonas), Kazimieras Jušinskas (altinis/sopraninis saksofonai), Linas Rupšlaukis (trimitas), Apolinaras Dubauskas (trimitas), Vilius Surdokas (trimitas), Jonas Kunčius (trombonas), Simonas Kaupinis (tūba), Patrikas Kisunas (tūba).
Diriguoja: Karolis Variakojis, Linas Rupšlaukis.
Kompozitoriai: Andrius Šiurys, Goda Marija Gužauskaitė, Jūra Elena Šedytė, Linas Rupšlaukis, Viltė Žakevičiūtė.

_Gegužės 14 d. (sekmadienis) | 19:00 | LMTA Didžioji salė (Gedimino pr. 42)
Ryškiausi LMTA Kompozicijos katedros studentų kūriniai
Atlikėjai: Elena Daunytė, Ignas Daniulis, Marta Finkelštein, Paulina Galinytė , Kristupas Gikas, Dominykas Girčius, Jonė Girdziauskaitė, Salomėja Bečelytė Jurgutienė, Simonas Kaupinis, Monika Kiknadzė, Dovilė Kirdaitė, Lora Kmieliauskaitė, Arnas Kmieliauskas, Milda Kraujutaitytė, Martynas Mažeika, Medeinė Mickevičiūtė, Diemantė Merkevičiūtė, Olivija Popovaitė, Gintė Preisaitė, Kotryna Starkutė, Albinas Stonys, Viltė Žakevičiūtė.
Kompozitoriai: Dainora Tulgirdas Aleksaitė, Beata Juchniewicz, Adam Färnlöf, Gabrielius Vagelis, Paulius Prasauskas, Modestas Rinkevičius, Jūra Elena Šedytė, Viltė Žakevičiūtė, Božena Čiurlionienė, Maria Paszkiewicz, Dominykas Digimas.

_Gegužės 15 d. (pirmadienis) | 19:00 | Studium P (Pylimo g. 20)
Site-specific Studium P vakaras
Atlikėjai: Vytautas Oškinis (fleita), Kristupas Gikas (fleita), Artūras Kažimėkas (bosinis klarnetas), Arminas Bižys (saksofonas), Kazimieras Jušinskas (saksofonas), Danielius Pancerovas (saksofonas), Algirdas Janonis (saksofonas), Simonas Kaupinis (tūba), Diemantė Merkevičiūtė (smuikas), Monika Kiknadzė (altas), Mikalojus Smulskis (elektronika), Gintė Preisaitė (vokalas) ir kt.

_Gegužės 16 d. (antradienis) | 19:00 | VDA Gotikinė sale (Maironio g. 6)
Twenty Fingers Duo ir Džiugas Daugirda (premjeros)
Atlikėjai: Lora Kmieliauskaitė (smuikas), Arnas Kmieliauskas (violončelė), Džiugas Daugirda (perkusija)
Kompozitoriai: Božena Čiurlionienė, George Holloway, Rob Thorpe, Tadas Dailyda, Monika Zenkevičiūtė, Maryana Lysenko.

_Gegužės 17 d. (trečiadienis) | 19:00 | Nacionalinė Dailės Galerija (Konstitucijos pr. 22)
Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Diriguoja: Donatas Katkus.
Kompozitoriai: Ieva Budriūnaitė, Monika Sokaitė, Arvydas Malcys, Mindaugas Urbaitis.

_Gegužės 18 d. (ketvirtadienis) | 19:00 | Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Jungtinis Lietuvos ir Liuksemburgo ansamblis (premjeros)
Atlikėjai: Kristupas Gikas (fleita), Max Mausen (klarnetas), Sabine Weyer (fortepijonas), Cathy Heidt (smuikas), Monika Kiknadzė (altas), Arnas Kmieliauskas (violončelė).
Kompozitoriai: Andrius Maslekovas, Nik Bohnenberger, Raimonda Žiūkaitė, Tatsiana Zalenko.

DRUSKININKAI

_Gegužės 19 d. (penktadienis) | 20:00 | DK Lounge (Šv. Jokūbo g. 11)
Džiazlaif
Atlikėjai: Kazimieras Jušinskas (sopraninis saksofonas), Danielius Pancerovas (baritoninis saksofonas) Dovydas Stalmokas (bosinis saksofonas), Aurelijus Užameckis (kontrabosas), Ignas Kasikauskas (būgnai), Paulius Vaškas (gitara).

_Gegužės 20 d. (šeštadienis)
- Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka (V. Kudirkos g. 13)
14:00 - Susitikimas su Mindaugu Urbaičiu. Moderuoja: Edvardas Šumila.
16:00 - Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas
Diriguoja: Donatas Katkus.
Kompozitoriai: Ieva Budriūnaitė, Monika Sokaitė, Arvydas Malcys, Mindaugas Urbaitis.

- Druskininkų miesto muziejus (M. K. Čiurlionio g. 59)
20:00 - Mindaugas Urbaitis. Trio (1982)
Atlikėjai: Vytautas Oškinis (fleita), Kristupas Gikas (fleita), Gintė Preisaitė (klavišiniai).

- DK Lounge (Šv. Jokūbo g. 11)
22:00 - noema-noesis (Jurgis Jarašius)
23:00 - Vakarėlis

LIŠKIAVA

_Gegužės 21 d. (sekmadienis) | 16:00 | Liškiavos Švč. Trejybės bažnyčia
Vokalinis ansamblis „Melos“ (premjeros)
Atlikėjos: Eglė Strackaitė, Kalendra, Kotryna Dulkytė, Milda Venckutė, Agnė Daublytė, Miglė Miliūtė, Indrė Kiršaitė, Dalia Krapavickaitė.
Kompozitoriai: Ben Zucker, Justina Šikšnelytė, Monika Sokaitė, Pedro Borges.

Visi renginiai nemokami


grįžti

Kontaktai

(c) 2009 Lietuvos kompozitorių sąjunga