Afiša    |    LKS    |    Nariai    |    Padaliniai    |    Festivaliai    |    Paslaugos    |    Konkursai    |    DAR   
« 2018 Spalis »
PirAntTreKetPenŠešSek
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 


RĖMĖJAI:

LIETUVOS RESPUBLIKOS
KULTŪROS MINISTERIJA
PARTNERIS:


2017-05-24
Druskininkų viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su kompozitoriumi Viktoru Miniotu
2017 m. birželio 1 d., ketvirtadienį, 17 val. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje rengiamas susitikimas su Viktoru Miniotu. Kompozitorius šiais metais pakviestas kurti Lietuvos kompozitorių sąjungos Tarptautinėje menininkų rezidencijoje DAR (Druskininkai Artists‘ Residence).
Viktoras Miniotas (g. 1963) Lietuvos muzikiniame gyvenime pasirodė praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio viduryje, kai su šeima persikėlė gyventi iš Rusijos į Lietuvą. Talentingas kompozitorius, tuomet gana aktyviai įsitraukęs į šiuolaikinės muzikos sūkurį, dalyvavęs festivaliuose, vėliau pasitraukė iš aktyvaus muzikinio gyvenimo ir pasinėrė į dvasinę tarnystę. Pastaraisiais metais vėl aktyviai kuria, rengia sakralinės muzikos koncertus, rašo muzikinius spektaklius vaikams.


Viktoras Miniotas. Asmeninio archyvo nuotr.

Viktoras Miniotas yra sakęs „Muzika, šeima ir cerkvė - tai trys sudedamosios mano gyvenimo dalys, trys tarnystės ir trys šaltiniai, iš kurių semiuosi jėgų gyvenimui. Jos mane moko su džiaugsmu ir dėkingumu priimti tai, kas duota. Šis proto ir jausmų treniravimas būtinas ir labai naudingas".

Birželio pirmąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, kompozitorius papasakos apie muzikinį teatrą „Tamburinas", kurį jis įkūrė kartu su žmona Svetlana. Jo repertuare operėlės vaikams „Gerasis piemuo", „Vilkas ir septyni ožiukai", „Kiškio trobelė", „Trys paršiukai", „Coliukė". Pastaraisiais metais teatras sėkmingai gastroliuoja įvairiuose Lietuvos miestuose. Kompozitorius pademonstruos spektaklių ištraukas, papasakos apie kūrybinį procesą, darbą su jaunaisiais artistais.

Susitikimą organizuoja Lietuvos kompozitorių sąjunga, globoja Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka, remia Lietuvos kultūros taryba ir Asociacija LATGA. Įėjimas laisvas.


grįžti

Kontaktai

(c) 2009 Lietuvos kompozitorių sąjunga