Afiša    |    LKS    |    Nariai    |    Padaliniai    |    Festivaliai    |    Paslaugos    |    Konkursai    |    DAR   
« 2018 Spalis »
PirAntTreKetPenŠešSek
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 


RĖMĖJAI:

LIETUVOS RESPUBLIKOS
KULTŪROS MINISTERIJA
PARTNERIS:


2018-01-11
Lietuvių kompozitoriai ir garso menininkai kviečiami teikti paraiškas bedrai DAR ir MoKS rezidencijai
DAR menininkų rezidencija, bendradarbiaudama su MoKS rezidencija Estijoje, kviečia lietuvių kūrėjus teikti paraiškas dalyvauti rezidencijų programoje Druskininkuose (Lietuvoje) ir Mooste (Estijoje). Rezidencijai numatytas laikas ‒ vienas mėnuo, 2018-ųjų rugpjūčio 15-31 dienomis (DAR, Druskininkuose) ir rugsėjo 1-15 dienomis (MoKS, Mooste mieste Estijoje). Mėnesio rezidencijai skiriama 800 EUR vienkartinė stipendija ir apmokamos kelionių (Lietuva-Estija-Lietuva) išlaidos. Paraiškos laukiamos iki vasario 10 d.
DAR ir MoKS rezidencijos įsikūrusios atokiau nuo didžiųjų miestų. Menininkams tai suteikia sąlygas atsitraukti nuo urbanistinio tempo ir triukšmo, patirti artimesnį santykį su gamta ir susitelkti į kūrybinius procesus. Šios rezidencijos panašios ne tik savo atokia lokacija, laukine gamta, bet ir išskirtiniu dėmesiu garso menui. Abi rezidencijos tampriai bendradarbiauja su vietine bendruomene: muziejais, mokyklomis, etc. taip skatindamos betarpišką bendruomenės ir jaunimo įsitraukimą į kultūros lauką.

DAR rezidencija įsikūrusi Druskininkuose Lietuvos kompozitorių sąjungos kūrybos namuose. MoKS rezidencija įsikūrusi Mooste mieste, 40 km nuo Tartu ir 20 km. nuo sienos su Rusija.

Rezidencijoje kviečiami dalyvauti du rezidentai iš Estijos ir du iš Lietuvos. Mainais siekiama vystyti Lietuvos ir Estijos menininkų kūrybinę partnerystę.

Iš pateiktų paraiškų DAR komisija atrinks 2 kandidatus. Rezidencijai numatytas laikas ‒ vienas mėnuo, 2018-ųjų rugpjūčio 15-31 dienomis (DAR, Druskininkuose) ir rugsėjo 1-15 dienomis (MoKS, Mooste mieste Estijoje). Mėnesio rezidencijai skiriama 800 EUR vienkartinė stipendija ir apmokamos kelionių išlaidos. Rezidentui nemokamai suteikiamos patalpos kūrybai ir gyvenimui, o taip pat administracinė bei kuratorinė pagalba. Menininkas turėtų pasirūpinti savo sveikatos draudimu.

Norinčius pasinaudoti rezidencijos mainų galimybe lietuvius kompozitorius ir garso menininkus kviečiame teikti paraiškas. Viename PDF dokumente lietuvių kalba turi būti pateikta paraiškos forma, kurią sudaro:
gyvenimo aprašymas (CV);
trumpas projekto, kurį vykdysite Druskininkuose ir Moosteje, pristatymas (tekstas ir fotografijos iki 2 A4 puslapių);
kūrybinis portfolio: ne daugiau kaip 10 garso nuorodų, nuotraukų ar video, kuriuos prašome sunumeruoti; garso kūrinius pateikite mp3, o nuotraukas jpg formatais. Jei turite, pridėkite ir atsiliepimus spaudoje ir parodų katalogus).

Paraiškos laukiamos iki 2018 m. vasario 10 d. el. paštu gailegriciute@yahoo.com

Daugiau informacijos www.artdruskininkai.lt

grįžti

Kontaktai

(c) 2009 Lietuvos kompozitorių sąjunga