Afiša    |    LKS    |    Nariai    |    Padaliniai    |    Festivaliai    |    Paslaugos    |    Konkursai    |    DAR   
« 2018 Lapkritis »
PirAntTreKetPenŠešSek
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 


RĖMĖJAI:

LIETUVOS RESPUBLIKOS
KULTŪROS MINISTERIJA
PARTNERIS:


2018-04-26
Kviečiame teikti paraiškas DAR rezidencijos programai
Kompozitoriai ir garso menininkai kviečiami teikti paraiškas Lietuvos kompozitorių sąjungos DAR rezidencijos programai, kurioje dalyvauja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) šiuolaikinės muzikos ir improvizacijos programos studentai, vadovaujami kompozitoriaus Vykinto Baltako.
Rezidencijai numatytas laikas ‒ 14 dienų 2018 m. rugsėjo 16-30 dienomis (DAR, Druskininkuose), rezidentams skiriama 400 EUR vienkartinė stipendija ir apmokamos kelionių (iki 200 EUR) išlaidos. Kompozitorius ir garso menininkus kviečiame teikti sukurtų, tačiau dar neatliktų kūrinių natas, o taip pat naujų kompozicijų idėjas šioms instrumentų sudėtims:

fleita, saksofonas, tūba, altas ir 2 perk. (būgnų rinkinys*)
fleita, saksofonas, tūba, altas
fleita, saksofonas, altas, (1 perk.)
fleita, saksofonas, tūba, (1 perk.)
fleita, altas, tūba, (1 perk.)
altas, tūba, (1 perk.)

* bosinis būgnas, solinis būgnelis, tomtomai ir lėkštės (ride, crash, hihat). Gali būti pridėti papildomi instrumentai: kleketai (cowbells), trinkos (woodblocks), gongai, kiniškos lėkštės, kratukai (shakers).

Perkusinių instrumentų atlikėjų specializacija - improvizacija.

DAR rezidencijos bendradarbiavimas su LMTA šiuolaikinės muzikos atlikimo programa yra nukreiptas į kūrybinę ir edukacinę erdvę. Šiam tikslui įgyvendinti rezidencijoje dalyvauja.

LMTA šiuolaikinės muzikos atlikimo ir improvizacijos magistro programos studentai, vadovaujami Vykinto Baltako. Muzikantai atliks atviro šaukimo būdu atrinktų kompozitorių-rezidentų kūrinius. Galimybė dirbti kartu rezidentams kompozitoriams, garso menininkams ir atlikėjams-studentams suteiks svarbios praktikos gilinantis į kūrybinius procesus bei atlikimo specifiką, taip bus ugdomas gyvas atlikėjo ir kompozitoriaus ryšys.

Naujai sukurtų arba pirmą kartą atliekamų kūrinių autoriai dirbs kartu su studentais, vadovaujant Vykintui Baltakui, Druskininkų meno rezidencijoje rugpjūčio 22-30 dienomis. Paruošti kūriniai bus pristatyti publikai Druskininkų miesto bažnyčioje rugsėjo 30 dieną, atrinkti kūriniai bus pristatyti Vilniuje, gruodžio mėnesį, LMTA festivalyje „Ged42“.

Kompozitoriams ir garso menininkams pateikus paraiškas, DAR komisija atrinks 4 kandidatus. Rezidentams bus nemokamai suteikiamos patalpos kūrybai ir gyvenimui, o taip pat administracinė bei kuratorinė pagalba. Menininkai turėtų pasirūpinti savo sveikatos draudimu.

Norinčius pasinaudoti rezidencijos mainų galimybe kompozitorius ir garso menininkus kviečiame teikti paraiškas viename PDF dokumente anglų arba lietuvių kalba. Paraišką sudaro:

- gyvenimo aprašymas (CV);
- kūrinio, kuris bus sukurtas kompozitoriaus-rezidento ir atliktas LMTA studentų, eskizas arba jau sukurto, bet dar niekada neatlikto kūrinio partitūra;
- kūrybinis portfolio: ne daugiau kaip 10 garso nuorodų, nuotraukų ar video, kuriuos prašome sunumeruoti; garso kūrinius pateikite mp3, o nuotraukas jpg formatais (jei turite, pridėkite ir atsiliepimus spaudoje ir parodų katalogus).

Paraiškos laukiamos iki birželio 30 d. el. paštu: dar@lks.lt

Rezidencija dalinai remia Lietuvos kultūros taryba ir Nordic Culture Point.

Daugiau informacijos: https://www.artdruskininkai.lt/lt/paraiskos/

DAR inf.


grįžti

Kontaktai

(c) 2009 Lietuvos kompozitorių sąjunga