Afiša    |    LKS    |    Nariai    |    Padaliniai    |    Festivaliai    |    Paslaugos    |    Konkursai    |    Veikla    |    DAR   
PROGRAMA
11-asis šiuolaikinės muzikos festivalis GAIDA

2001 spalio 17-25

Spalio 17, trečiadienis
Vilniaus rotušė, 19.00

GERICELLI

David Geringas ir jo mokiniai
Bong-Ihn Koh, Troels Svane, Johannes Moser, Tatjana Vasiljeva, Timothy Park

Mindaugas Urbaitis BACH-VARIATION (PRELIUDAS G-DUR)
Ernst Krenek DYOPHONIE
Kaija Saariaho SPINS AND SPELLS
Friedhelm Doehl SONATA
Nomeda Valančiūtė NYMPHAEUM
Henry Dutilleux 3 STROPHES SUR LE NOM DE SACHER
Marco Stroppa AY, THERE'S THE RUB
Mindaugas Urbaitis BACH-VARIATIONEN II

Spalio 18, ketvirtadienis
Nacionalinė filharmonija, 19.00

BIT 20 ENSEMBLE
(Norvegija)

Rolf Wallin BOYL
Luciano Berio OPUS NUMBER ZOO
Henrik Hellstenius BY THE VOICE A FAINT LIGHT IS SHED
Arne Nordheim TRACTATUS
Jon Oyvind Ness ONE TOOTH CLAPPING
Magnus Lindberg CORRENTE

Spalio 19, penktadienis
Rusų dramos teatras, 19.00

NYYD ENSEMBLE
(Estija)

Erkki-Sven Tüür POSTMETAMINIMAL DREAM
Vidmantas Bartulis SKALDYKLA I
Magnus Lindberg RELATED ROCKS
Helena Tulve CENDRES / ASHES
Tan Dun CONCERTO FOR SIX
Sam Hayden TIME IS MONEY

Spalio 20, šeštadienis
Nacionalinė filharmonija, 19.00

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Solistai - Ingrida Armonaitė (smuikas),
Kari Kriikku (klarnetas, Suomija)
Dirigentas Robertas Šervenikas

Steve Reich THREE MOVEMENTS
Jurgis Juozapaitis SOLO CONTRA TUTTI
Jukka Tiensuu PURO
Onutė Narbutaitė SIMFONIJA Nr.2

Spalio 21, sekmadienis
Vilniaus rotušė, 19.00

AVANTI!
(Suomija)

Jukka Tiensuu TANGO LUNAIRE
Kaija Saariaho NOCTURNE
Kimmo Hakola SINO
Gintaras Sodeika ECAUDATA
Kaija Saariaho MONKEY FINGERS, VELVET HANDS
Kimmo Hakola CAPRIOLE
Kaija Saariaho COULEUR DU VENT
Jukka Tiensuu LE TOMBEAU DE MOZART

Spalio 22, pirmadienis
Vilniaus rotušė, 19.00

KAMERINIS CHORAS "JAUNA MUZIKA"
Dirigentas Vaclovas Augustinas

Alvidas Remesa SALVE REGINA
Sven-David Sandström A CRADLE SONG / THE TIGER
Snieguolė Dikčiūtė STEBIU VARLIŲ KOVĄ
Iannis Xenakis NUITS
David Hamilton THE MOON IS SILENTLY SINGING

Spalio 23, antradienis
Vilniaus paveikslų galerija, 19.00

LIETUVIŲ KAMERINIŲ KŪRINIŲ PREMJEROS

Dalyvauja Carsten Hustedt (fleita), Ingrida Armonaitė (smuikas), Audronė Pšibilskienė (altas), Rimantas Armonas (violončelė), Irena Uss-Armonienė (fortepijonas), Sergejus Okruško (fortepijonas), Saulius Auglys (marimba)

Vytautas Germanavičius BREAKING THE SUNLIGHT
Viktoras Miniotas VARIANTAI
Vytautas Laurušas PAUKŠČIŲ TURGUS
Bronius Kutavičius AŠTUONIOS STASIO MINIATIŪROS
Remigijus Merkelys FLAVIO
Osvaldas Balakauskas REX RE

Spalio 23, antradienis
Jaunimo teatras, 21.30

FRINGE

Linas Rimša ir Acid Jazz Co.
Parafrazės šiuolaikinių lietuvių kompozitorių kūrinių temomis

Spalio 24, trečiadienis
Nacionalinė filharmonija, 19.00

NEUE VOCALSOLISTEN STUTTGART
(Vokietija)

Carola Bauckholt NEIN ALLEIN
Charlotte Seither SEEDS OF NOISES
Salvatore Sciarrino L'ALIBI DELLA PAROLA
No Name H
Andreas Dohmen PORTRAITS UND WIEDERHOLUNG
Rytis Mažulis CUM ESSEM PARVULUS
Ivan Fedele ANIMUS / ANIMA

Spalio 25, ketvirtadienis
Rusų dramos teatras, 19.00

JULIUS JUZELIŪNAS IR JO MOKINIAI
In memoriam Julius Juzeliūnas (1916-2001)

Dalyvauja Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Dirigentas Donatas Katkus
Robertas Beinaris (obojus), Irma Kliauzaitė (fortepijonas), Artūras Šilalė (altas), Girdutis Jakaitis (altas), Vitalija Raškevičiūtė (altas), Giedrius Bendoraitis (kontrabosas), Algirdas Doveika (klarnetas), Saulius Astrauskas (mušamieji), Vladislavas Šeibakas (mušamieji), Julija Stupnianek (sopranas), Chordos styginių kvartetas

Ričardas Kabelis LITHUANIA
Rytis Mažulis CANON PERPETUUS
Gintaras Sodeika JUJUKALIMBA
Šarūnas Nakas GRALIO TAURĖ
Remigijus Merkelys AQUARIUM
Bendra 20 mokinių kompozicija VARIACIJOS JULIUI JUZELIŪNUI
Julius Juzeliūnas GĖLIŲ KALBĖJIMAS

Kontaktai

(c) 2009 Lietuvos kompozitorių sąjunga