Afiša    |    LKS    |    Nariai    |    Padaliniai    |    Festivaliai    |    Paslaugos    |    Konkursai    |    Veikla    |    DAR   
JAUNA MUZIKA 2006

Balandžio 18, antradienis, 19 val.
Šiuolaikinio meno centras

In Excelsis Video: imaginary music by Arnoud Noordegraaf (Olandija)

Jacob ter Veldhuis
Les soupirs de Rameau (1995) 14' klavesinui, fonogramai ir skaidrių projekcijai

Arnoud Noordegraaf
Tod & Wahnsinn (2005) 16' fortepijonui, fonogramai, video- ir filmo projekcijai

Arnoud Noordegraaf
Pong (2003) 20' klavesinui, fonogramai ir videoprojekcijai

Arnoud Noordegraaf
Koliažinė minikamerinė opera Voyager (2004) 23' mecosopranui, fonogramai ir videoprojekcijai

klavesinas: Annelie de Man
fortepijonas: Ralph van Raat & Ralph van Raat
mecosopranas: Ieva Prudnikovaitė

 

 

Balandžio 19, trečiadienis, 19 val.
Šiuolaikinio meno centras

Ramūnas Motiekaitis
Jouissance (2006) 35' fonogramai ir videoprojekcijai

Gintaras Sodeika & Gagarin Dream
Inductance (2006) 40' fortepijonui, fonogramai ir videoprojekcijai

fortepijonas, elektronika: Gintaras Sodeika & Gagarin Dream
vaizdas: Paulius Sluškonis
kitas vaizdas: nežinomas praėjusio tūkstantmečio autorius

 

 

Balandžio 20, ketvirtadienis, 19 val.
Šiuolaikinio meno centras

Jonathan Harvey
Advaya (1993-1994) 22' violončelei, sintezatoriui ir fonogramai

Kaija Saariaho
Tag des Jahrs (2001) 15' chorui ir fonogramai

Vytautas V. Jurgutis
Terra tecta (2004) 11' violončelei ir fonogramai

Rytis Mažulis
Forma yra tuštuma (2006) 24' 12 balsų, violončelei ir fonogramai

Latvijos Radijo choro solistai
violončelė: Arne Deforce
klavišiniai: Yutaka Oya
gyvoji elektronika: Patrick Delges

 

 

Balandžio 21, penktadienis, 19 val.
Šiuolaikinio meno centras

Circuits I: The Smith Quartet (Didžioji Britanija)

Joao Pedro Oliveira
Labirinto (2002) styginių kvartetui ir fonogramai

Emmanuel Nunes
Chessed III (1990-1991) sustiprintam styginių kvartetui

António Pinho Vargas
Monodia - quasi un requiem (1993) 15' sustiprintam styginių kvartetui

Žibuoklė Martinaitytė
Laiko ir erdvės iliuzijos (2006) 15' styginių kvartetui ir fonogramai

Egidija Medekšaitė
Pančami (2006) 10' styginių kvartetui ir fonogramai

Steve Reich
Triple Quartet (1998) 14' styginių kvartetui ir fonogramai

kvartetas:
smuikas: Ian Humphries
smuikas: Darragh Morgan
altas: Nick Pendlebury
violončelė: Deirdre Cooper

 

 

Balandžio 22, šeštadienis, 19 val.
Šiuolaikinio meno centras

Laptopų kvartetas "20, 21" (Lietuva)

James Tenney
Having Never Written a Note for Percussion (1971) 7'

Karlheinz Stockhausen
Studie II (1954) 8'40

Cornelius Cardew
Treatise (1963-1967) 16'

Vytautas V. Jurgutis
Expansia (1997) 15'

Tomas Grunskis
Morphology of City (2006) 10'

Arturas Bumšteinas
Renaissance in Music (2006) 7'

kvartetas:
Arturas Bumšteinas
Antanas Dombrovsky
Lina Lapelytė
Vilius Lys

 

 

Balandžio 22, šeštadienis, 21 val.
Nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė

Circuits II: Miguel Azguime (Portugalija)
Elektroakustinė opera Salt Itinerary (2003-2004) 65'

Miso Ensemble (Portugalija)

atlikėjas: Miguel Azguime
gyva elektronika: Paula Azguime
gyvas video: Perseu Mandillo
operatorius: Pedro Ferreira
tekstas: Miguel Azguime
video: Paula Azguime
koncepcija ir dramaturgija: Paula Azguime ir Miguel Azguime

 

Kontaktai

(c) 2009 Lietuvos kompozitorių sąjunga