Afiša    |    LKS    |    Nariai    |    Padaliniai    |    Festivaliai    |    Paslaugos    |    Konkursai    |    Veikla    |    DAR   

 

 

 

PROGRAMA

V I L N I U S

Gegužės 25 d., antradienis, 18 val.
Menų spaustuvės Juodoji salė (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)
DVI PUSĖS
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus
Turkijos nešiojamų kompiuterių ansamblis IBULOrk

Šiuolaikinė profesionalioji jaunųjų Lietuvos kompozitorių kūryba ir gyvosios elektronikos improvizacija.

I dalis:
Andrius Maslekovas „Trys drobės apie antracito spalvos vandenį" orkestrui
Raimundas Martinkėnas „O kas gi tai yra" orkestrui
Mantas Savickis „Deep Contemplation" orkestrui
Tadas Dailyda „Status quo?" orkestrui
Vytautas Paukštelis „2012" orkestrui

II dalis:
Gyvosios elektronikos improvizacija

Gegužės 26 d., trečiadienis, 18 val.
Menų spaustuvės Juodoji salė
OPERA „KLIUDŽIAU"
Rūta Vitkauskaitė (muzika), Simona Biekšaitė (scenografija), Irina Lavrinovič (vaidyba), Mykolas Budraitis (video), Gabrielė Labanauskaitė (tekstai), Marija Simona Šimulynaitė (režisierė-konsultantė), Viktorija Miškūnaitė (sopranas), Andrius Maslekovas (daugiainstrumentininkas), Kašaras Biliūnas - Kliudžiau (katinas).

Gegužės 27 d., ketvirtadienis, 18 val.
Menų spaustuvės Juodoji salė
ŠIAURĖS MUZIKA
Styginių kvartetas „Chordos"
Medinių pučiamųjų „Kristupo kvintetas"

Kjartan Olafsson (Islandija) „String Q - Mozaik IV - Future - Past" styginių kvartetui
Tapio Tuomela (Suomija) „The Fidler", III-IV d., styginių kvartetui
Niels Rosing-Show (Danija) „4 studijos pučiamųjų kvintetui"
Ivar Frounberg (Norvegija) „Hoodoos"styginių kvartetui
Rytis Mažulis (Lietuva) „Non in commotione"styginių kvartetui, fleitai ir klarnetui
Kent Olofsson (Švedija) „Alinea II"styginių kvartetui

D R U S K I N I N K A I

Gegužės 28 d., penktadienis, 22 val.
Restoranas-muzikinis klubas „Kolonada" (V. Kudirkos g. 22)
ELEKTROmanija

Elektroakustinės improvizacijos, garso projektai originaliems instrumentams, elektroninė muzika ir video projekcijos, audiovizualiniai performansai.

Grzegorz Pieniek (Lenkija/Austrija) „Corridors" elektronikai
Rodrigo Tascono (Meksika) „Frames" elektronikai ir video projekcijai
Moon Young Ha ir Dennis Miller (Niujorkas) „Amorphisms" elektronikai ir video projekcijai
Lina Lapelytė ir Vaiva Grainytė „Karl L.", muzika architekto Manto Saujos specialiai suprojektuotam ir pagamintam styginiam instrumentui
R&R Electronics (Lietuva) projekto „Doublemo" video filmas

Gegužės 29 d., šeštadienis, 12 val.
Švč. Mergelės Škaplierinės bažnyčia (Vilniaus al. 1)
JAUNOJI ŠIAURĖS MUZIKA. I DALIS
Styginių kvartetas „Chordos"
Medinių pučiamųjų „Kristupo kvintetas"

Šiuolaikinės muzikos kūrybinės laboratorijos „Procesas" dalyvių kompozicijos.

Alessandro Perini (Italija) „Counters/Toggles"
Justina Repečkaitė „Virpesio gestai"
Justina Šikšnelytė „Den Haag/04-05-2010/„4"
Jano Dobiašo (Čekija) „The Lake (I d.)"
Tiina Myllärinen (Suomija) „Puhallus"
Lukrecija Petkutė „By the wild stone"
Rita Mačiliūnaitė „Transparent Sillhouette"
Ansgar Beste (Švedija) „Scherzo senza strumenti"
Julius Aglinskas „Condition (Contact)"
Øyvind Mæland (Norvegija) „Wandering the woods for the trees"
Filip Correia de Mel (Švedija) „Reflections on Colour"
Marius Čivilis „mona"
Agnes Ida Pettersen (Norvegija) „Rondo alla Impromptu"
Tadas Dailyda „Two indeterminate shorts"
Mantas Savickis „Balance of mind"
Juhani Junkala (Suomija) „Puhallinkvintetto"
Árni Gudjonsson (Islandija) „Oroi"

Gegužės 29 d., šeštadienis, 15 val.
Viešbučio „Europa Royale" restoranas (Vilniaus al. 7)
JAUNOJI ŠIAURĖS MUZIKA. II DALIS
Styginių kvartetas „Chordos"
Medinių pučiamųjų „Kristupo kvintetas"

Šiuolaikinės muzikos kūrybinės laboratorijos „Procesas" dalyvių elektroakustinės kompozicijos.

Filip Correia de Mel (Švedija) „Extracts"
Marius Čivilis „Karman vortex"
Tadas Dailyda/Mantas Savickis „Kvartetas, elektronika"
Julius Aglinskas „One (Changes)"
Agnes Ida Pettersen (Norvegija) „Divertimento sentimentale e brutale"

Gegužės 29 d., šeštadienis, 18 val.
Švč. Mergelės Škaplierinės bažnyčia (Vilniaus al. 1)
KAMERINIO ORKESTRO KONCERTAS
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos diplomantų premjeros styginių orkestrui.

Andrius Maslekovas „Trys drobės apie antracito spalvos vandenį" orkestrui
Raimundas Martinkėnas „O kas gi tai yra" orkestrui
Mantas Savickis „Deep Contemplation" orkestrui
Tadas Dailyda „Status quo?" orkestrui
Vytautas Paukštelis „2012" orkestrui

Gegužės 29 d., šeštadienis, 22 val.
Restoranas-muzikinis klubas „Kolonada" (V. Kudirkos g. 22)
FREE. KITA STOTELĖ BROADWAY
Rita Mačiliūnaitė (vokalas), ansamblis „In Spe", dirigentas Ričardas Šumila

Sigito Mickio, Ritos Mačiliūnaitės, Roberto Budrio, Ričardo Šumilos (Lietuva), Detlevo Haimerlo (Vokietija), Turkaro Qasimzadeh (Niujorkas) ir kitų kompozitorių džiazo ir bliuzo kūrinių aranžuotės
Adas Gecevičius - elektronika (Lietuva)
DJ Regina
Vaivos Grainytės ir Gražvydo Kardoko (saksofonas) jungtinis projektas - įvairių muzikos stilių miksas

Gegužės 30 d., sekmadienis, 12 val.
Viešbučio „Regina" restoranas (T. Kosčiuškos g. 3)
ONEPLUSONE
Duetas „Oneplusone" (Latvija): Anna Veismane (fortepijonas, pianika, balsas) ir Timo Kinnunen (akordeonas)

Prieš koncertą: suomių bei latvių liaudies muzikos inspiruota improvizacija.

Gregory Emfietzis (Graikija) „Close Your Eyes"
Anitra Tumsevica (Latvija) „L'air et la Lumiere"
George Holloway (JAV) „баркарола"
Sigitas Mickis (Lietuva) „Raalyoo"
Egidija Medekšaitė (Lietuva) „Iterancy"
Marius Salynas (Lietuva) „Eyjafjallojokull"
Turkar Qasimzadeh (JAV) „Empty Rooms"
Cristiano Melli (Brazilija) „Velocidade"
Improvizacija
Gustavo Castro (Brazilija) „Post Mortem"
Anna Veismane (Latvija) „Let Me In!"
Rūta Vitkauskaitė (Lietuva) „Sssss..."
Improvizacija

Gegužės 30 d., sekmadienis, 14 val.
Viešbučio „Europa Royal" restoranas (Vilniaus al. 7)
IN SPE
Ansamblis „In Spe", dirigentas Ričardas Šumila

Albertas Navickas „de stijl"
Octavi Rumbau Masgrau (Prancūzija) „Miratges o la historia d'una refraccio"
Rūta Vitkauskaitė „Tiesiogiai"
Rodrigo Tascon „Idee fixe"
Matthias Kranebitter (Austrija) „Symphony 3000 in C Major"
Gregory Emfietzis (Graikija) „Never...Nevermore..."
Rita Mačiliūnaitė „Alusion de la danza quebrada"
Nikola Pacek-Vetn (Serbija) „Triglav"
Kalle Vainio (Suomija) „Evil I did dwell, lewd did I live"
Sigitas Mickis „Pamesti daiktai Tverečiaus gatvėje"

L I Š K I A V A

Gegužės 30 d., sekmadienis, 17 val.
Liškiavos piliakalnis
PENKI KERĖJIMAI
Justinas Mačys (fleita), Roman Timofejev, Dmitrij Timofejev, Maksim Samuilov, Ana Ablamonova (aitvarų kūrėjai).

Festivalio „Druskomanija" aitvarų paleidimas, skambant Andre Jolivet „Cinq incantation".
Daugiau informacijos: http://druskomanija.kompozitoriai.lt/

Gegužės 21-28 d., viešbučio „Europa Royal" konferencijų salė
VIEŠOS PASKAITOS ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS TEMOMIS

Kentas Olofssonas (Švedija), Nielsas Rosing-Showas (Danija), Kjartanas Olafssonas (Islandija), Ivaras Frounbergas (Norvegija), Veli-Matti Puumala (Suomija), Tapio Tuomela (Suomija), Rytis Mažulis (Lietuva)
Daugiau informacijos: http://process.kompozitoriai.lt

Kontaktai

(c) 2009 Lietuvos kompozitorių sąjunga