Afiša    |    LKS    |    Nariai    |    Padaliniai    |    Festivaliai    |    Paslaugos    |    Konkursai    |    Veikla    |    DAR   

JAUNA MUZIKA 2011

Balandžio 26 d., antradienis, 18 val.
Piano LT (Trakų g. 9/1), Vilnius

I. ELEKTRONINĖ GARSO GALERIJA
Vytautas V. Jurgutis - Hi Fi
Tomas Grunskis - ad_OS: OutNow
Gintas K - Blind Man Tale 2
Kouhei Matsunaga (Japonija)

Balandžio 26 d., antradienis, 21 val.
Piano LT (Trakų g. 9/1), Vilnius

II. IMPROVIZACINĖ GARSO GALERIJA
infiltrators DUO
Jan Maksimovič - elektronika
Dmitrij Golovanov - akustika

Balandžio 27 d., trečiadienis, 18 val.
Piano LT (Trakų g. 9/1), Vilnius

III. ELEKTROAKUSTINĖ GARSO GALERIJA
Kvartetas "Twentytwentyone":
Arturas Bumšteinas, Antanas Dombrovskis, Lina Lapelytė, Vilius Šiaulys
"Aplink pasaulį per 1 valandą"

Balandžio 27 d., trečiadienis, 21 val.
Piano LT (Trakų g. 9/1), Vilnius

IV. EKSPERIMENTINĖ GARSO GALERIJA
Piotr Kurek (Lenkija)
Duelprotokol (Olandija)

Balandžio 28 d., ketvirtadienis, 18 val.
Piano LT (Trakų g. 9/1), Vilnius

V. UKRAINOS GARSO GALERIJA
Duo Violoncellissimo (Ukraina)
Olga Veselina, Vadim Larčikov

Roman Haubenstock-Ramati (Lenkija) - Multiple I (1969) 
Alla Zagaykevych (Ukraina) - Venezia (2008)                                                                    
Jacob Ter Veldhuis (Nyderlandai) - TATATATA (1998) 
Vadim Larchikov (Ukraina) - The Temple of Sea (2001)
Jacob Ter Veldhuis (Nyderlandai) - May This Bliss Never End (1996)
Antanas Jasenka - Frequency (2002)

Balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21 val.
Piano LT (Trakų g. 9/1), Vilnius

VI. ISLANDIJOS GARSO GALERIJA
Stereo Hypnosis (Islandija)

Balandžio 29 d., penktadienis, 19 val.
Piano LT (Trakų g. 9/1), Vilnius

VII. MIXGARSO GALERIJA
Dalia Raudonikytė-With, Ewa Jacobsson (Švedija) - In brevi
Egidija Medekšaitė, Candas Sisman (Turkija) - Knitt
Lina Lapelytė, John Leafcutter (Anglija) - The Mute
Žibuoklė Martinaitytė, True Rosaschi (JAV) - 1 + 1 = ∞

Balandžio 30 d., šeštadienis, 18 val.
Piano LT (Trakų g. 9/1), Vilnius

VIII. PREMJERŲ GARSO GALERIJA
Duo Strimaitis
smuikas - Aidas Strimaitis
fortepijonas - Eglė Strimaitienė

Marius Salynas - City
Martynas Bialobžeskis - Mono-Duo I
Albertas Navickas - Accidental
Jonas Jurkūnas - The Royal Procession
Marius Baranauskas - Epsilon Boötis
Donatas Prusevičius - The Lament

Balandžio 30 d., šeštadienis, 21 val.
Piano LT (Trakų g. 9/1), Vilnius

IX. ELEKTROFOLKO GARSO GALERIJA
Anton Lukoszevieze  (Anglija) - violončelė / live electronics / kanklės
Arturas Bumšteinas (Lietuva) - live electronics

Gegužės 2 d., pirmadienis, 19. 00 val. 
Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė

X. UŽDARYMAS
Fusedmarc ir "Trys keturiose":
"Waft"


Kontaktams:
Antanas Jasenka, festivalio kuratorius
tel.: (5) 272 1727, 8 620 38097; el. paštas: antanas.jasenka@gmail.com
Jurijus Dobriakovas, festivalio atstovas spaudai
tel.: 8 687 41035 ; el. paštas: jurij.dobriakov@gmail.com

Festivalį rengia: Lietuvos kompozitorių sąjunga
Festivalį remia: Kultūros rėmimo fondas
Festivalio partneriai: Piano.lt, internetinis e-muzikos radijas „Test Sound"
Festivalio viešbutis: „Apia"

Kontaktai

(c) 2009 Lietuvos kompozitorių sąjunga