Lietuvos kompozitorių sąjunga

Vilniaus knygų mugėje Lietuvos kompozitorių pristatinėti nebereikia

2019-02-13

None

Po 20 metų Vilniaus knygų mugės pristatinėti nebereikia – toks šiemet yra intensyvaus kultūros forumo šūkis. Jį pritaikyti galima ir Lietuvos kompozitoriams, kurie atpažįstami Vilniaus knygų mugės kontekste, kadangi jų kūrybos ir leidinių pristatymus Lietuvos muzikos informacijos centras ir Lietuvos kompozitorių sąjunga čia organizuoja jau 15 metų.

Kviečiame dalyvauti konkurse „Vox juventutis'19“

2019-01-21

Kviečiame moksleivius ir studentus dalyvauti XIII jaunųjų kompozitorių kūrinių chorui konkurse „Vox juventutis“. Šiais metais jis skiriamas kompozitoriaus, chorvedžio ir vargonininko Juozo Naujalio 150-osioms ir kompozitoriaus Eduardo Balsio 100-osioms gimimo metinėms. Konkursui pateikti kūriniai galėtų sietis su J. Naujalio ir E. Balsio asmeniu, biografija, kūryba, pažiūromis ir kt. 

„Apie muziką“ apdovanos jaunuosius tekstų autorius

2018-12-07

None

Gruodžio 10 d., pirmadienį, 18:17 val. Kompozitorių namuose (A. Mickevičiaus g. 29, Vilnius) įvyks jaunųjų muzikos kritikų apdovanojimai „Apie muziką’2018“. Jų metu švęsime dar plačiai nepripažintų, mažiau patyrusių autorių pasiekimus, taip skatindami tolimesnę kūrybą ir lydėdami juos į profesionalių rašytojų gretas.