Lietuvos kompozitorių sąjunga

Šių metų festivalio „Druskomanija“ tema naratyvai

2022-05-09

None

Jau 38-ąjį kartą ties vasaros slenksčiu vyksiantis festivalis „Druskomanija“ gegužės 12–22 dienomis kvies pasiklausyti jaunųjų Lietuvos kompozitorių ir muzikantų kūrybos ir įsisukti į naujausios muzikos, idėjų bei patirčių sūkurį. Šių metų tema „naratyvai“ ragina festivalio dalyvius ir svečius įsigilinti į kiekvieno kūrėjo, kūrinio, garso ar garsinio objekto nešamą istoriją bei patirti ją dar nepatirtais lygmenimis.

Skelbiami Lietuvos kompozitorių 2021 metų kūriniai

2022-05-06

2022 m. gegužės 6 d. paaiškėjo Lietuvos kompozitorių sąjungos organizuojamų Metų kūrinių rinkimų rezultatai. Kompozitoriams buvo įteiktos premijos penkiose kategorijose ir papildomi prizai. Net tris apdovanojimus pelnė kompozitorius Kristupas Bubnelis. 

Kompozitorių apdovanojimai

2022-05-03

Gegužės 6 d. 18 val. Kompozitorių namuose (A. Mickevičiaus g. 29, Vilnius) vyks kompozitorių apdovanojimai: bus paskelbti Lietuvos kompozitorių sąjungos 2021 metų kūriniai sceninių, orkestrinių, kamerinių, vokalinių ir elektroakustinių kūrinių kategorijose, įteiktas Jaunojo kompozitoriaus apdovanojimas ir specialus Klausytojų simpatijų prizas.

Skelbiamas Lietuvos kompozitorių 2021 metų kūrinių penkioliktukas

2022-04-13

Lietuvos kompozitorių sąjunga skelbia balsavimo už 2021 metų kūrinius pradžią. Ekspertų atrinktas Lietuvos kompozitorių kūrinių penkioliktukas nuo šiol atviras visiems! Iki 2022 m. gegužės 1 d. adresu muzikosantena.lt/2021metukuriniai galima klausytis ryškiausių praėjusių metų kompozicijų ir už jas balsuoti. Kūriniai ir jų autoriai artimiausiomis savaitėmis išsamiau bus pristatomi LRT KLASIKOS radijo laidose. 

Vytautas Landsbergis apie Bronių Kutavičių: knygos „Lietuviško fakyro žydinti nostalgija“ pristatymas

2022-03-31

None

Kompozitorių namuose, balandžio 5 d., 18 val., vyks knygos „Lietuviško fakyro žydinti nostalgija. Vytautas Landsbergis apie Bronių Kutavičių“ pristatymas. Dalyvaus tekstų autorius Vytautas Landsbergis, Dalia Kutavičienė, muzikologės Rūta Stanevičiūtė, Jūratė Katinaitė ir Eglė Bertašienė. Skambės styginių kvarteto „Chordos“ ir soprano Viktorijos Šedbaraitės atliekama Broniaus Kutavičiaus muzika, bus rodomas dokumentinis filmas apie kompozitorių.