Lietuvos kompozitorių sąjunga

Skelbiamas Lietuvos kompozitorių 2023 metų kūrinių penkioliktukas

2024-04-15

Lietuvos kompozitorių sąjunga skelbia ekspertų atrinktą Lietuvos kompozitorių 2023 metų kūrinių penkioliktuką. Interneto svetainėje „Muzikos antena“ jau galima klausytis ryškiausių praėjusių metų kompozicijų ir už jas balsuoti. Komisijos išrinkti kūriniai ir jų autoriai išsamiau bus pristatomi LRT KLASIKOS radijo laidose. 

Netrukus prasidės festivalis „Jauna muzika 2024“

2024-04-08

None

Balandžio 24–28 dienomis šiuolaikinės ir eksperimentinės muzikos gerbėjus Vilniuje suvienys festivalis „Jauna muzika“. Į garso meną ir netikėtus muzikinius atradimus orientuotas renginys – vienas ilgiausiai gyvuojančių šiuolaikinės muzikos festivalių šalyje, rengiamas nuo 1992 metų. Šiemet festivalio dalyvius vienija dėmesys genezei – meno kūrinio gimimui ir kūrybos procesui.

„Druskomanija“ ieško archyvinės medžiagos

2024-03-12

None

Jubiliejinė, keturiasdešimtoji „Druskomanija“ ieško archyvinės medžiagos – praėjusių festivalių nuotraukų, vaizdo įrašų, trumpų atsiminimų teksto ar garso įrašo formomis. Tarp jų – pavykusių ir nepavykusių premjerų, akimirkų iš festivalio užkulisių, buvusių komandos narių prisiminimų, plakatų, lankstinukų, skrajučių ir visko, kas liudija festivalio istoriją.